Вгору
  • Бойовий Гопак
  •  

picБойовий Гопак – це комплексна система гармонійного розвитку людини, розроблена на основі елементів лицарської культури українського народу, збережених у піснях і танцях, та власного бойового досвіду митця і дослідника бойових мистецтв Володимира Пилата.

picРобота над відродженням лицарського мистецтва українців під назвою гопак зберігає в собі невичерпне джерело Мудрості, розпочалась у Львові. У 1985 році В. Пилат Волі і Слави. Не одне покоління предків наших відкрив експериментальну школу Гопака. збиралося на Хортицьких кручах, щоб 1987 рік можна вважати початком офіційного розвитку Бойового Гопака. Напрацьований матеріал було систематизовано та видано окремою книгою у 1991 році («Традиції Української Національної Фізичної Культури», автори Є. Приступа, В. Пилат, Львів, в-во «Троян»). 200 000-ий тираж книги дав поштовх потужним відроджувальним процесам у лицарських колах українства. 1994 року Володимиром Пилатом була видана книга «Бойовий Гопак», яка стала основою нового бойового мистецтва.

У Бойовому Гопаку шлях воїна починається із новака і передбачає сім рівнів зростання майстерності: «Жовтяк», «Сокіл», «Яструб» – учнівські; «Джура» – перехідний рівень майстерності (від учня до майстра). «Козак», «Характерник», «Волхв» – мистецькі рівні майстерності.

pic pic pic
pic pic pic
Графік тренувань
день час pic
Молодша група
вівторок, четвер 17.00 - 18.30
субота 15.00 - 17.30
Старша група
вівторок, четвер, субота 19.30 - 21.00
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard