Вгору
  • Видавничо-поліграфічний центр
  •  

Тел.: (044) 503-33-96
E-mail: izdateu@gmail.com
Видавництво Європейського університету засновано у 1990 р.

Сьогодні видавничо-поліграфічний центр університету став потужним видавничо-поліграфічним комплекс. Головне завдання якого – забезпечувати навчально-методичною літературою, інформаційними та організаційно-дидактичними матеріалами факультети, кафедри та інші підрозділи університету. Зокрема, видавництво здійснює підготовку до друку, видання та тиражування бланочної продукції, підручників, навчальних посібників, збірників наукових праць та матеріалів конференцій, конспектів лекцій, монографій, періодичних та інших видань

 

В арсеналі типографії потужна сучасна комп’ютерна дільниця, дуплікатори, кольоровий та чорно-білий ксерокс, копіювальна рама, листопідбірна лінія, термобіндер, різальна машина та чотирикольорова друкарська офсетна машина «Dominant-745». Встановлено сучасне обладнання для виготовлення робіт в твердій палітурці. Все це дає змогу випускати багато навчальних підручників, журналів та посібників щорічно.

Видавничо-поліграфічний центр зростає, розвивається, нарощує випуск навчально-методичної літератури з усіх галузей сучасної науки, виконує поліграфічні послуги будь-якого рівня складності з високою якістю та у встановлені терміни.

 

Адреса видавничо-поліграфічного центру:
03115, м Київ, вул. Депутатська 15/17.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard