Вгору
  • До уваги працівників служб документаційного забезпечення та архівістів!
  •  

Науково-практичний семінар «Організація діяльності архівного підрозділу установ, організацій, підприємств всіх форм власності»

Викладачі Європейського університету за участі провідних фахівців Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та державних архівних установ України нададуть практичні поради щодо організації роботи архівного підрозділу установи, забезпечення його діяльності методично-нормативними документами, взаємодії з державними архівними установами.

Програма науково-практичного семінару також включає в себе вивчення законодавчої та нормативної бази з архівної справи та діловодства, принципів формування архівних фондів, організацію експертизи цінності документів, створення довідкового апарату, технологій передавання документів на архівне зберігання, умов їх зберігання, та інші питання ведення архівної справи в установах.

Учасники мають унікальну можливість заздалегідь поставити запитання, відповіді на які хотіли б отримати на семінарі.  Для цього необхідно надіслати їх факсом за номером (044) 424-23-61, написати листа на електронну (doc.inf@kyiv.e-u.in.ua; Рaleha@kyiv.e-u.in.ua) чи поштову адресу: 03115, Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-в.

Організаційний внесок, передбачений на організацію семінару та інформаційно-консультативне обслуговування – 450 грн. за кожного учасника. Для другого та третього учасника – знижки 5% та 10%.

По закінченню семінару його учасники отримують сертифікати.

Семінар вже відвідали представники архівних та діловодних підрозділів Києво-Могилянської академії,   Національного педагогічного університету  імені   М.П.  Драгоманова,  Національного  транспортного університету, Національного університету фіскальної служби України,  Державного університету банківської справи, Київського університету ім. Бориса Грінченка, Державного концерну «Укроборонпром», представники судових і банківських установ, музеїв країни.

З урахуванням побажань учасників попередніх семінарів наступні семінари для представників закладів вищої освіти відбудуться: 22 квітня, 17 травня  та 14 червня 2019 року.

Місце проведення семінару: ПВНЗ «Європейський університет». м. Київ, бульвар академіка Вернадського, 16В.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard