Вгору
  • Стартап з дитинства: студентський startupсlub eu навчає школярів
  •  

В Європейському університеті діє система безперервного навчання: від дитячого садочка до аспірантури та докторантури. Всі освітні структури цієї системи пов’язані між собою та спільно беруть участь у різних програмах та івентах. Так, гімназія «Євроленд» долучилися до програми МОН України та Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP з розвитку підприємницького мислення серед молоді та створення екосистеми підприємницьких клубів в українських університетах.

3 квітня відбувся воркшоп «Стартап: від ідеї до реалізацїї», в якому взяли участь вчителі та учні гімназії «Євроленд». Разом зі студентською командою стартап клубу Європейського університету учасники дізналися багато нового про стартапи. Під час бізнес-гри «Створи свій стартап» учасники дружньо та активно працювали в командах над бізнес ідеями та креативно їх презентували.

Тепер до університетського клубу StartupСlub EU долучилися юні, активні і небайдужі резиденти!! Бажаємо їм успіху у створенні своїх інноваційних бізнес-ідей та чекаємо на наступних івентах клубу!

Підписуйтесь на сторінку StartupСlub EU у Фейсбуці  та слідкуйте за новинами https://www.facebook.com/startupclubeu

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard