Вгору
  • У Європейському університеті стартував освітній проект з креативної індустрії
  •  

Креативна індустрія сьогодні є стратегічно важливою для економічного розвитку країн, оскільки сприяє зростанню інноваційного потенціалу і може стати потужним інструментом для подальшого економічного зростання всієї держави. Це добре розуміють в Європейському університеті, де 5 березня 2019 року стартував освітній проект «CreativeSpark», метою якого є активізація підприємницького мислення та інноваційної діяльності студентської молоді.

Тренери львівської TechStartUpSchool презентували студентам університету новітню  освітню програму з розвитку підприємництва, розроблену спільно з Кінгстонським університетом (Лондон). Під час тренінгу студенти дізналися як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів,  а також мали можливість перевірити свій рівень знання англійської мови, оскільки проект «CreativeSpark» є англомовним.

Захід, який тривав 4 години, закінчився мотиваційною бізнес-грою з формування стартап ідеї та її презентації. Наступним заходом в рамках проекту «CreativeSpark» буде буткемп, який відбудеться 20-21 березня у Європейському університеті.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard