Вгору
  • Віват! Першокурснику!
  •  

Вітання!)Студент – звучить гордо. Вільна і доросла людина. Вже не опікуваний вчителями школяр, не заляканий іспитами абітурієнт, а справжнісінький студент-першокурсник.

Прощання зі школою – болісний процес для більшості учнів, оскільки цим позначена межа між дитинством і дорослим життям. Випускний вечір зачинив двері школи назавжди, і ви постали перед іншими дверима. А там, за ними, щось незвідане...

Університет – це маленька держава, де вам, навіть, видадуть паспорт громадянина держави (студентський квиток), а залікова стане вашою візитною карткою. Лише одним відрізняється Студдержава – тут живуть дорослі, самостійні, незалежні громадяни, і ніяких «дитсадків». Вами більше ніхто не опікуватиметься, робити за вас ніхто нічого не буде. Тож одразу потрібно розставити пріоритети. І пам’ятати, при цьому, що ваше майбутнє – у ваших руках!

Дряжня сім'яЧотири роки тому я й сама стояла біля дверей Європейського університету, боячись незвіданого. Я не знала куди йти, що робити, з ким розмовляти. Але не хвилюйтесь – на вулицях вашої «держави» блукають корінні жителі, вони теж студенти, і самі колись тинялися незнайомими лабіринтами, тому не соромтесь - підходьте і запитуйте.

Студентство – це час нових мрій і досягнень, нових знайомств і можливостей. Скористайтеся ним, випробуйте сили. Ставте перед собою завжди лише високу мету, пам’ятайте: навіть якщо стріляючи в місяць, вам не вдасться поцілити в нього – ви, все одно, опинитесь серед зірок. Станьте майбутнім університету, продовжувачем його традицій, і засновником нових ідей. Завоюйте собі право носити звання Студента.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard