Вгору
  • «Я завжди з Україною! Л. Кучма»
  •  

30 жовтня в Європейському університеті відбулася зустріч з Павлом Івановичем Гайдуцьким - доктором економічних наук, професором, академіком Національної академії аграрних наук, заслуженим діячем науки і техніки України, директором Інституту стратегічних оцінок.

Гайдуцький П.І. має величезний науковий та державницький досвід: міністр сільського господарства і продовольства України (1996), заступник з економічної політики Глави Адміністрацій Президента України(1997-2005рр.), радник Президента України (2006 р.). Він активноспівпрацював із Світовою організацією торгівлі, Міжнародним валютним фондом, Світовим банком, Європейським банком реконструкції і розвитку, тому його виступ викликав жвавий інтерес студентів та викладачів університету.

Гайдуцький П.І. є автором більше 50 монографій та фундаментальних праць, останню з яких «Я завжди з Україною! Л. Кучма» він презентував.

У книзі розкрито політичну та державницьку діяльність Л. Д. Кучми за 1990 – 2018 рр.. як народного депутата, прем’єр-міністра та президента України, а також його громадсько-благодійну справу.

Павло Іванович розповів про модернізацію політичної системи, перебіг економічних реформ у період президенства Л.Д. Кучми, особливо зосередивши увагу на необхідності вивчати та враховувати досвід роботи всіх президентів України у питаннях формування політичної культури, міжнародної та внутрішньої політики, гуманітарного розвитку суспільства.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard