Вгору
  • Змагання за титул «Sport-Man»
  •  

19 жовтня 2017 року у спортивній залі Європейського університету відбулися  змагання за титул «Sport-Man» у рамках університету, серед хлопців усіх факультетів та Бізнес-коледжу, які організовувала Студентська рада спільно з кафедрою фізичної культури та тактико-спеціальної підготовки. Змагання проводилися  з метою пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Хлопці охоче взяли участь у змаганнях, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти свою честь. Серед учасників були:

Масюков Артем; Поштаренко Антон; Сивота Михайло; Василенко Олександр; Бачинський Віталій;

Кондюк Владислав; Данилюк Юрій; Павленко Артем; Біжко Олег та Тройчук Георгій.

Змагання проводилися в три етапи:

  1. Візитка;
  2. Спортивні завдання;
  3. Спортивна вікторина.

Всі хлопці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному із етапів, показали відмінну майстерність, фізичну  готовність та волю до перемоги.

Отже, переможцем цих нелегких змагань є Павленко Артем(БК),  другим став Бачинський Віталій(ФБП), третє місце зайняв Масюков Артем(ФЕМ).

Призерами змагань стали:

  • «Містер глядацьких симпатій» - Біжко Олег,і він же здобув титул «Найпластичніший» ;
  • «Найрозумніший» - Данилюк Юрій.

Переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу та спонсорів. Окремо хочемо подякувати нашому ректору Тимошенко І.І. за підтримку.

Вітаємо наших хлопців! Пишаємося, що саме такі студенти навчаються в нашому університеті!

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard